They say your dream is just as big as much you are willing to sacrifice for it. Cause, like it or not, dreams and sacrifices go hand-in-hand and in order to get, you have to give; to play hard, you have to work hard. When it comes to dreams, lots of people don’t dream at all and say things like „Stop dreaming, get back to work“, „Dreams don’t get you anywhere“, „Get your head out of the clouds“ and so on… Well, I totally disagree. I am a huge dreamer and I wouldn’t want it any other way! I constantly dream about all the different things I want in my life, cause I truly believe in the law of attraction.
But in order to make your dreams come true you have to turn them into goals and make a plan to achieve them. And that means sacrificing: thinking about the outcome and what you want the most and giving up on some things in order to reach your dreams.
Most importantly you have to invest a lot of time into your dream. And since I have a lot of dreams, I struggle managing my time between all of them. So I had to make some tough sacrifices aswell. And that included postponing a few of my dreams L Postponing(!) cause I’m not giving up on them, I’m simply setting the more important ones ahead for now. One of those dreams was competing in bikini fitness this spring. I’m pretty much perfectionist and I don’t want to step on stage when I’m not 100% satisfied with my package. Due to my illnesses and lots other errands I haven’t been able to attend gym as much as I need to and because of that I’m unfortunately not physically ready to compete right now. So I decided to put all my energy into my other dreams right now and concentrate on competing in autumn.

Öeldakse, et su unistus on täpselt nii suur, kui palju sa oled valmis selle nimel ohverdama. Sest, meeldib see sulle või mitte, unistused käivad ohverdustega käsikäes ning selleks, et midagi saada, tuleb esmalt anda ja et elu nautida, tuleb kõvasti tööd teha. Mis puutub unistamisesse, siis väga paljud inimesed ei unista üldse ja ütlevad unistajatele lauseid nagu „Lõpeta unistamine ja hakka tööle“, „Unistamine ei vii sind kuhugi“, „Tule tagasi maa peale“ ja nii edasi… Ma absoluutselt ei nõustu sellega. Ma olen suur unistaja ja väga uhke selle üle! Pidevalt unistan kõigest, mida oma ellu tahan, sest usun tõsiselt külgetõmbeseadusesse.
Kuid selleks, et unistused täituksid, tuleb need muuta eesmärkideks ja teha plaan nende eesmärkida saavutamiseks. Sellega kaasnevad aga ohverdused: keskenduma peab lõpptulemusele ja sellele, mida kõige rohkem ihaldad ning nende unistuste täitumiseks peab paljudest asjadest loobuma.
Kõige tähtsam on investeerida aega on unistustesse. Kuna mul on palju unistusi, on ajaplaneerimine nende vahel mulle paras katsumus. Seega pidin ka mina tegema kahjuks mõned ohverdused, millega kaasnes mõnede oma unistuste edasilükkamine L Edasilükkamine (!) mitte alla andmine, sest ma ei ohverda neid, vaid lihtsalt asetan natuke tähtsamad unistused hetkel ettepoole. Üks neist unistustest, mille pidi tulevikku lükkama on bikini finessis kevadel võistlemine. Kuna ma olen suhteliselt perfektsionist, siis ma ei taha astuda lavale konditsioonis, kus ma pole iseendaga 100% rahul. Mitmete haigestumiste ja muude jooksvate asjaajamiste koosmõjul ei ole ma saanud treenida jõusaalis nii palju kui vaja ning seetõttu pole ma kahjuks füüsiliselt valmis praegu võistlemiseks. Kurb, kuid otsustasin keskenduda võistlemisele sügishooajal ja panna kogu oma energia hetkel oma teistesse unistusse.