Since some of you have asked me, I am showing you what I typically eat during the day. The meals are pretty much the same every day with few exceptions and some cheats aswell every now and then. I eat after every 3 hours, so it makes about 5-6 meals a day depending how long I'm awake that day. I don't count calories, I just try to eat as clean and healthy as possible. I am however counting them now for you (and for myself) to see how many calories a day I consume, cause I know I eat way too many fats, but I can't help it - I just love peanut butter and avocado!

Breakfast

 • 5 egg white omelet (75 cal)
 • 2 rice cakes with natural peanut butter and banana (539 cal)
 • 2 cups of green tea

Snack

 • 2 home-made turkey meatballs (400 cal)
 • 1 apple (65 cal)
 • 1 cup of green tea

Lunch

 • 2 whole wheat tortillas with chicken, cottage cheese and tomato (329 cal)
 • 1 banana / apple (120 / 65 cal)
 • 1 glass of water

Dinner

 • Salmon with vegetables (196 cal)
 • 1 rice cake with avocado (386 cal)
 • 1 glass of water

Snack

 • 2 home-made turkey meatballs (400 cal)
 • 1 cup of green tea

After workout

 • Protein shake (23 cal)
 • 1 grapefruit / apple (36 / 65 cal)

Total: 2570 cal

Wow, seems a bit shocking now that I calculated all my calories... I should really stop eating that much healthy fats, cause as you can see they make the most of my daily calories. If I would skip the avocado and peanut butter rice cakes, my daily calorie consumption would be 1645 which is a lot better result for a woman.

12 comments

 1. Vauu, päris palju kaloreid tuli kokku. Aga ikka näed välja super vormis ja ilus!

  ReplyDelete
 2. Hei, miks arvad, et on palju? Nii palju, kui sain aru, teed ju mitu korda nädalas trenni. Arvuta oma BMR ja siis daily calorie intake ja vaata, kas on ok või mitte.Kui saa teed trenni samal päeval siis neto intake on kuskil 2000, mis on täiesti OK kui sa tahad samas kaalus jätkata. 1600 on kaalu langetamiseks juhul kui teed ka k4-5 korda nädalas trenni.

  http://www.bmi-calculator.net/bmr-calculator/metric-bmr-calculator.php

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei hei!
   Ma üldse ei põe selle suure kalorite hulga pärast, kuna tunnen et nii palju mu keha vajab ja teen ka palju trenni ning kaalu langetada ei taha. Küll aga oleks tunduvalt kasulikum, kui nende 800 kalori rasva asemel tarbiksin 800 kalorit valku :)
   Mis puutub BMI-sse, siis ühes postituses juba vastasin sellele küsimusele, et ma BMI-d ei jälgi, kuna see ei ütle mulle keha koostise kohta midagi. Selle asemel lasen mõõta parem keha rasvaprotsenti;)

   Delete
  2. Jep, aga ma rääkisin mitte BMI(indeksist), vaid BMRist, mis on basal metabolic rate, ehk palju su keha põletab vaikimisi. Ma arvan, et 2500 kalorit, mida hetkel tarbid ongi sinu jaoks piir, mille alla sa ei tohiks minna sellise trennide koormusega, mis sul praegu on. Siis võid rahulikult jätkata võie ja avokaado söömisega ;)

   Delete
  3. Oih jaa sorri, lugesin valesti. BMR-i järgi peaksin päevas tarbima 2400 cal, seega suht õige kõik :)
   Lasin endal hiljuti ka rashvapete tasakaalu testida ja sealt selgus, et minu kehas on liiga palju Omega9, niiet peaksin siiski oma lemmikud avokaado ja pähklivõi vahetama sama kalorikoguse valkude vastu.

   Delete
  4. Omega't võib liiga palju olla? :S appi

   Delete
  5. Naljakas lugu jah. Mu organismis on liiga vähe Omega3 ja isegi Omega6 on vähe, aga Omega9 tükk maad üle. Niiet rohkem kala, vähem pähkleid :D

   Delete
 3. Tere, super blogi. Jälgin salaja juba mõnda aega :) Eriti praegune trenni ja toidu temaatika, olen ise ka värske ema ja kohutavas kaalus, ikka mitu sind kohe...Postitusega tekkisid mõned küsimused, näiteks millist rohelist teed sa jood? Kas paki või puru? Ja kas nii suure hulga kofeiini tarbimine annab kuidagi tunda ka? Siis veel, et kas jood päevas vett söögi juurde või eraldi ja kokku kui palju. Ning millist proteiinijooki kasutad? Vabandust kui oled nendel teemadel mõnes muus postituses juba kirjutanud. Jaksu sulle!
  Kati

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere Kati!
   Nii tore kuulda, et sulle mu blogi meeldib :)
   Ma joon puruteed. Ostan teepoodidest ja valin sorte, kuhu poleks musta teed lisatud. Lemmikud on Chinese Jasmin, Ms Butterfly, Ginko. Nendes pole väga kofeiini, suht taimeteed.
   Päevas joon kokku umbes 2 liitrit teed ja 1 liiter vett. Ideaalis võiks olla vastupidi, kuid kuna armastan täiega rohelist teed, siis pigem joon seda, eriti talvel :P
   Proteiinidest tarbin BioTechi laktoosivabasid valke, kuna mu keha ei talu laktoosi ja üldiselt väldin piimatooteid. Meeldivad vanilli oma ja šokolaadi, mis on veidi rammusam.

   Delete
 4. Biotech on hea valik proteiini koha pealt! Olen proovinud ka selle firma teisi tooteid ja seini ei ole pidanud pettuma. Pettunud olen küll paljudes teistes levinumates toidulisanditefirmades :)

  ReplyDelete
 5. Soovitan Kubja Ürditalu teesid ka! Piparmündi ja vürtsikas taimetee ingveri ja sidruniga on lemmikud. Mõnusad taimeteed+ hea ja eestimaine :)
  Huvi pärast küsiks, milliseid tortillasid kasutad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ok tänud soovitamast, proovin järgi :)
   Tortilladest kasutan Santa Maria täistera tortillasid.

   Delete