There is something really feminine and sexy about vanity tables. The beautiful jewelry displays along with make-up and perfumes, not to forget fresh flowers and candles. Mmmm my heart just melts, it's a perfect girly corner! I really like the ones with a modern, mirrored, touch and as soon as I'll figure out a spare place for it in my apartment, I'm getting myself a vanity table.
Since I've been practically locked inside my home for almost 2 weeks now due to Thor being ill and now from Sunday me aswell, I'm starting to loose my mind haha. Not funny really, cause even though we're bouth on antibiotics, I'm not feeling any better, instead I feel like my illness is getting worse day by day :( Anyway, since I am forced to stay inside all day long, I've had time to get some vanity inspiration and here are my favourite vanities!

Tualettlaudades on midagi väga naiselikku ja seksikat. Need on suurepärane koht hoiustada oma ehteid, make-up'i ja parfüüme koos värskete lillede ja küünaldega. Mmmm mu süda lausa sulab, see on täiuslik tüdruku nurgake! Mulle eriti meeldivad modernsed peeglist tualettlauad ja niipea kui ma suudan välja mõelda vaba nurgakese meie korteris, tuleb sellest minu nurgake ;)
Kuna ma olen põhimõtteliselt kodus luku taga olnud nüüdseks juba pea 2 nädalat, sest kõigepealt jäi Thor haigeks ja nüüd alates pühapäevast ka mina, siis ma hakkan juba vaikselt hulluks minema haha. Tegelt mitte eriti naljakas, sest kuigi me mõlemad oleme antibiootikumide peal, ei tunne ma ennast üldse paremini. Vastupidi, mulle tundub, et iga päevaga läheb asi hullemaks :( Igal juhul, kuna ma olen sunnitud veetma kõik oma päevad toas, siis on mul olnud aega koguda tualettlaudadest inspiratsiooni ja siin on minu lemmikud!