There is something really feminine and sexy about vanity tables. The beautiful jewelry displays along with make-up and perfumes, not to forget fresh flowers and candles. Mmmm my heart just melts, it's a perfect girly corner! I really like the ones with a modern, mirrored, touch and as soon as I'll figure out a spare place for it in my apartment, I'm getting myself a vanity table.
Since I've been practically locked inside my home for almost 2 weeks now due to Thor being ill and now from Sunday me aswell, I'm starting to loose my mind haha. Not funny really, cause even though we're bouth on antibiotics, I'm not feeling any better, instead I feel like my illness is getting worse day by day :( Anyway, since I am forced to stay inside all day long, I've had time to get some vanity inspiration and here are my favourite vanities!

Tualettlaudades on midagi väga naiselikku ja seksikat. Need on suurepärane koht hoiustada oma ehteid, make-up'i ja parfüüme koos värskete lillede ja küünaldega. Mmmm mu süda lausa sulab, see on täiuslik tüdruku nurgake! Mulle eriti meeldivad modernsed peeglist tualettlauad ja niipea kui ma suudan välja mõelda vaba nurgakese meie korteris, tuleb sellest minu nurgake ;)
Kuna ma olen põhimõtteliselt kodus luku taga olnud nüüdseks juba pea 2 nädalat, sest kõigepealt jäi Thor haigeks ja nüüd alates pühapäevast ka mina, siis ma hakkan juba vaikselt hulluks minema haha. Tegelt mitte eriti naljakas, sest kuigi me mõlemad oleme antibiootikumide peal, ei tunne ma ennast üldse paremini. Vastupidi, mulle tundub, et iga päevaga läheb asi hullemaks :( Igal juhul, kuna ma olen sunnitud veetma kõik oma päevad toas, siis on mul olnud aega koguda tualettlaudadest inspiratsiooni ja siin on minu lemmikud!6 comments

 1. Leidsin paar nädalat tagasi su blogi, ja olen nüüd "järgi" lugenud seda. Tore blogi on! Inspireeriv.
  Sul poeg saab vist kohe 2 aastaseks? Mingis postituses mainisid, et tahaksid kokku 3 last. Kui saladus ei ole, siis millise vahega sa neid soovid? Plaanid varsti tööle naasta või tuleb teine hoopis otsa varsti? :)

  Aa ja üks postitus oli kihlumise kohta, et millal pulmad tulevad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere! Nii tore kuulda, et uusi lugejaid ikka lisandub mu blogile :))
   Poeg saab mul jah paari nädala pärast juba kaheseks. Ideaalis tahaksin kokku kolme last tõesti. Pärast Thori sündi mõtlesin, et võiks teise kohe järgi teha, aga kuna kogu rasedus ja imetamine mõjus mu tervisele ja organismile üsna laastavalt, siis otsustasime Richardiga, et laseme Thoril veidi suuremaks kasvada ja siis vaatame edasi.
   Mis puutub tööle minekus, siis püüan omal paar projekti ja ideed ellu rakendada, et ei peaks palgatööle üldse minemagi. Need aga nõuavad minult täielikku pühendumist ja suurt panust, mistõttu hetkel jäävad tulevased lapsed tulevikku ja karjäär esiplaanile.
   Pulmade osas pole me veel arutanud, aga eks nad tulevad siis, kui kõik selleks majanduslikult ideaalne on :)

   Delete
 2. Miks sa antibiootikume võtad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuna kahjuks said viirused minust võitu ja tavaravimid minu enesetunned paremaks ei teinud :(

   Delete
 3. Lihtsalt Sinu silmaringi laiendamiseks: antibiootikumidega ravitakse bakteriaalseid haigusi, antibiootikumid viirushaiguste korral ei tööta.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on maailma parim perearst, kelle otsuseid ma usaldan 100%. Seega ma tean, et kui ta otsustas seekord, et mul on vaja antibiootikume, siis on see ka põhjusega ja ma ei kahtle tema valikutes.

   Delete