Hello hello blog, I missed you! This year hasn't started very well when it comes to blogging or should I say the lack of it. And it makes me really sad cause this blog is so dear and special to me and not having enough time to create content to it sucks. So in order to bring new life into my blog and really write about the important stuff I need you to help me. 

Please-please let me know what you would like to read more about here! What are you interested in? What's the most boring thing to read about? More outfit posts? Less outfit posts? More fitness tips? Maybe recipes? No fashion inspiration at all? Maybe something completely different?

If you have any (and I truly hope you do) questions and / or suggestions then be so kind and let me know in the comments section below. Since I am writing to you, my sweet followers, then tell me what do you want to see! Together we can make this blog a lot better :))


11 comments

 1. Less outfit posts, more posts about heathy lifestyle, gym etc.
  Great blog!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks! I'll keep your suggestions in mind :)

   Delete
 2. Seda blogi hakkasin jälgima alles hiljuti. Küll aga oli himu teada saada, mis eesmärgil blogi loodi. Olen aru saanud, et kõik sai alguse soovist saada ettevõtjaks moe/riiete alal. Sinna juurde lisandus isiklik elu. Ei leia, et siin blogis midagi ülemäärast või puudu oleks - juba huvitavate inimeste igapäevaelu on piisav materjal. Sellega seoses siis outfit, (healthy) lifestyle, gym (nagu eelpool mainitud) - üks täiendab teist. Et ma ise olen moealalt võõras, siis trenniteemad on alati minu isiklikud lemmikud - mida rohkem süüvida (a'la retseptid, trennikava jne), seda põnevam on. Edu!

  ReplyDelete
 3. Outfit postitused on põnevad, samuti tervisliku eluviisiga seotud postitused (retseptid, erinevad harjutused lihaste treenimiseks) - need motiveerivad ennastki tervislikumalt toituma ja treenima. Ühesõnaga minu meelest on kõik paigas ja mõnus omanäoline blogi! Ja tihedamalt nendest kõikidest teemadest postitamine on alati väga teretulnud :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii armas tagasiside :) Püüan tihedamini postitada edaspidi!

   Delete
 4. Mina ise ootaksin eesti keelseid postitusi. Saan aru et tahetakse ka välismaalt lugejaid, kuid eesti keel annaks blogile palju juurde.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nüüdsest kõik postitused inglise ja eesti keeles :)

   Delete
 5. Tere! Avastasin Sinu blogi paar päeva tagasi. Parimaid blogisid mida jälginud olen :) Teemad on kümnesse! Asi, mis mind ennast veel väga huvitab ja millest (vist?) ei ole siin juttu olnud on äri, ettevõtlus, investeerimine, kogumine jne. Ühesõnaga naise elu finantspool, mis kipub paljudel meist mitterahuldav olema, st ei ole sääste ja kõik raha kulub "elule" ära jne. Seega vastutab mees paljudel naistel finantspoole eest (niivõrd-kuivõrd) ja seega on naine mehest sõltuv. Kui see teema Sulle kirjutamiseks sobib siis oleks see blogi täiuslik naiste elu "piibel" - inspiratsioon, motivatsioon jne jne :) Paljud finantsteemadel kõnelevad blogid on loodud meeste poolt ja neil on natukene teised teemad.

  Palju edu Sulle! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh sulle ilusate sõnade ja heade ideede eest!
   Finantsteema on väga huvitav ja kui jõuan varsti oma tegemistega sinnani, kuhu on eesmärk jõuda, siis jagan kindlasti oma kogemusi ja kirjutan sellel teemal lähemalt :)

   Delete
 6. Ja see finantsteema huvitaks mindki. Tavaliselt on mehed need, kes on kahe jalaga maa peal ja naistel on raske selles ahvatluste maailmas ellu jääda. Parfüümid, kotid, kingad, riided, reisid..kõike on ju vaja ja kohe. Raske on ju koguda ja investeerida.
  Üldse võiks blogis olla rohkem chit-chati ja mõni lihtne retsept kulub ka alati ära.

  Ps! Kasvõi osaliselt võiks eesti keeles olla teksti:)

  Mia

  ReplyDelete