Hey everybody! Here is the oufit I wore yesterday matching a big bow blouse with white ripped jeans and a fluffy knit to keep me warm. I added statement earrings to bring some colour to the whole outfit.
Otherwise yesterday was great with a fun birthday party followed by a dinner & movie night at the cinema to take the time out and reload for the upcoming week.
Have a great start to your new week aswell!

Tsau kõigile! Siin on minu eilne outfit, kus ma sobitasin suure lipsuga pluusi valgete lõhkiste teksade ja pehme karvase kampsuniga, et soojas püsida. Ma lisasin ka suured kõrvarõngad, et natuke värvi tuua kogu komplektile.
Muidu oli eile väga lahe päev, käisime vahval sünnipäevale peale mida sain aja maha võtta ja tulevaseks nädalaks patareisid laadida mõnusa õhtusöögi ja kinoga.
Ilusat uue nädala algust teile ka!


ROMWE CARDIGAN (here)
ZARA BLOUSE (similar here and here)
GINA TRICOT JEANS (similar)
ASOS EARRINGS (similar)

8 comments

 1. Olen Sinu blogi juba kaua aega jälginud, kuid alles nüüd tunnen, et räägid enda blogi lugejatega :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle. Nõustus sinuga 100%, sest ega ma varem väga ei suhelnudki... Proovisin hoida distantsi ja mitte väga ennast siia sisse panna, kuid otsustasin seda muuta ja tore kuulda, kui see meeldib :))

   Delete
 2. Ilus, lihtsalt ilus!! Kõrvakad on kirss tordil - laheda vimkaga ;) Ja muidugi Sina ise - tõeliselt pilkupüüdev leedi!

  ReplyDelete
 3. Ilus, lihtsalt ilus!! Kõrvakad on kirss tordil - laheda vimkaga ;) Ja muidugi Sina ise - tõeliselt pilkupüüdev leedi!

  ReplyDelete
 4. Hei!
  Tahtsin kõige pealt öelda komplimendi, et oled väga kena naine.
  Samas aga olles Su blogi mõnda aega enam-vähem jälginud tundub mulle, et Su komplektid on kokku pandud mõeldes vaid sellele, et a la miksida on äge või et olla nö tõeline blogija peab välja nägema nagu karnevalitegelane. Ma ausalt ei taha Sind solvata, aga mul on see sama mõte nii pikalt peas istunud, et..Sa nagu üritad ülemäära ja siis paned oma kombineerimisega natuke puusse. Et need asjad justkui kunagi ei sobi reaalselt kokku. Soovituseks, ära kaota iseennast ja pane selga, mis Sulle päriselt meeldib ja tõesti sobib, sest iga moevooluga kaasa minnes võib kiiresti rajalt libiseda.

  Tervitused
  Liisa

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei Liisa,
   Aitäh sulle tagasiside ja arvamise eest!
   Võib-olla ma olen enda suhtes pime, aga ma ei nõustu sinuga. Mu riietumisstiil on väga lihtne ja suhteliselt tagasihoidlik, mitte ka väga värviline ja kirju, ilma suuri stiile miksimata. Iga moevooluga ma kindlalt kaasa ei lähe ja vastupidi, tihti mõtlen, et peaks oma riietumises olema just julgem ja rohkem proovima, mitte mõtlema niiväga praktilisusele. Seega mingit karnevalitegelast ma endas küll ei näe...

   Delete
 5. Ma tegelikult tõesti ei tahtnud solvata, aga just väljendada pigem seda, et inimene on kõige ilusam siis, kui ta tõesti on 100% tema ise ja ei tee midagi selleks, et huvitav olla või kellelegi meeldida..If u know what i mean :)

  Liisa

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa ma ei solvunudki absoluutselt. Minumeelest tagasiside ja konstruktiivne kriitika on just väga teretulnud :) Ennast oma riietes hästi tunda ongi põhiline.

   Delete