Sometimes things won't go the way you plan, unfortunately. And istead of complaining and feeling sorry about yourself you just have to step back for a moment and think of what you can do to change it?
That's exactly what I did with my fitness and the goals I had set. For the past 6 months I've been working out practically every day and eating clean, giving it my all and yet I still don't see the results I want. So what did I do wrong? They say that if you want things to change, you have to change. So I got myself a new trainer and now everything is messed up. But you know what, I love it! I have a totally new training routine and I have to eat completely different to what I've been used to for 6 months. No more 5 egg white omelets for breakfast haha! Can you imagine, I've been eating 5 egg whites every single morning for 6 months!! That's a whole lot of eggs... Glad that's over :D So anyway I'm now concentrating only on putting on weight and building my muscles. Eat, train, sleep, repeat mode is on!
To give you a view on where I currently stand, I took some photos of what my body looks like right now. I'll be taking some photos every 2 weeks to see if anything changes. I'm so excited! :)))

Mõnikord asjad ei lähe nii nagu sa oled plaaninud, kahjuks. Kuid selle asemel, et kurta ja hakata ennast haletsema, tuleb võtta korra aeg maha, vaadata end kõrvalt ja mõelda välja, mida sa saad teha, et asju muuta?
Täpselt seda ma tegingi fitnessi ja oma eesmärkidega selles vallas. Viimased 6 kuud olen ma teinud trenni põhimõtteliselt iga päev ja söönud ainult tervislikku puhast toitu, andes endast kõik, kuid siiski ei näe ma neid tulemusi, mida ootan. Seega mida ma teen valesti? Öeldakse, et kui sa tahad, et asjad muutuksid, pead sina muutuma. Ma võtsin endale uue treeneri ja nüüd on kõik pea peale keeratud. Aga teate mis, ma armastan seda, sest see tähendab muutust! Mul on täiesti uus treeningkava ja ma pean toituma hoopis teistmoodi kui ma olen harjunud viimase 6 kuu jooksul. Mitte ühtegi 5 muna omletti enam hommikuks haha! Suudate te ette kujutada süüa 5 munavalget igal jumala hommikul ja nii juba 6 kuud? See on päris suur hulk mune... Mul on hea meel, et see on nüüd läbi :D Igal juhul uue treeningplaani kohaselt keskendun ma nüüdsest ainult kaalutõusule ja seeläbi lihaste kasvatamisele. Söö / treeni / maga / korda režiim on peal!
Et anda teile parem ülevaade sellest, milline on minu keha praegu, tegin ma mõned pildid. Ma hakkan tegema progressipilte iga 2 nädala tagant, et näha, kas miski muutub. Ma olen igal juhul väga põnevil ja ei jõua ära oodata! :))