Sometimes things won't go the way you plan, unfortunately. And istead of complaining and feeling sorry about yourself you just have to step back for a moment and think of what you can do to change it?
That's exactly what I did with my fitness and the goals I had set. For the past 6 months I've been working out practically every day and eating clean, giving it my all and yet I still don't see the results I want. So what did I do wrong? They say that if you want things to change, you have to change. So I got myself a new trainer and now everything is messed up. But you know what, I love it! I have a totally new training routine and I have to eat completely different to what I've been used to for 6 months. No more 5 egg white omelets for breakfast haha! Can you imagine, I've been eating 5 egg whites every single morning for 6 months!! That's a whole lot of eggs... Glad that's over :D So anyway I'm now concentrating only on putting on weight and building my muscles. Eat, train, sleep, repeat mode is on!
To give you a view on where I currently stand, I took some photos of what my body looks like right now. I'll be taking some photos every 2 weeks to see if anything changes. I'm so excited! :)))

Mõnikord asjad ei lähe nii nagu sa oled plaaninud, kahjuks. Kuid selle asemel, et kurta ja hakata ennast haletsema, tuleb võtta korra aeg maha, vaadata end kõrvalt ja mõelda välja, mida sa saad teha, et asju muuta?
Täpselt seda ma tegingi fitnessi ja oma eesmärkidega selles vallas. Viimased 6 kuud olen ma teinud trenni põhimõtteliselt iga päev ja söönud ainult tervislikku puhast toitu, andes endast kõik, kuid siiski ei näe ma neid tulemusi, mida ootan. Seega mida ma teen valesti? Öeldakse, et kui sa tahad, et asjad muutuksid, pead sina muutuma. Ma võtsin endale uue treeneri ja nüüd on kõik pea peale keeratud. Aga teate mis, ma armastan seda, sest see tähendab muutust! Mul on täiesti uus treeningkava ja ma pean toituma hoopis teistmoodi kui ma olen harjunud viimase 6 kuu jooksul. Mitte ühtegi 5 muna omletti enam hommikuks haha! Suudate te ette kujutada süüa 5 munavalget igal jumala hommikul ja nii juba 6 kuud? See on päris suur hulk mune... Mul on hea meel, et see on nüüd läbi :D Igal juhul uue treeningplaani kohaselt keskendun ma nüüdsest ainult kaalutõusule ja seeläbi lihaste kasvatamisele. Söö / treeni / maga / korda režiim on peal!
Et anda teile parem ülevaade sellest, milline on minu keha praegu, tegin ma mõned pildid. Ma hakkan tegema progressipilte iga 2 nädala tagant, et näha, kas miski muutub. Ma olen igal juhul väga põnevil ja ei jõua ära oodata! :))

9 comments

 1. Tere, Kristjaana! Sa näed väga hea välja ja ootan juba huviga, milliseid tulemusi uus toitumis- ja treenigkava kaasa toovad. Piltidest olen järeldanud, et treenid Audentes Fitnessis - kui see saladus ei ole, kas mõni sealne treener koostas Sulle kavad? Lisaks teen ettepaneku, et võiksid kirjutada mingi hetk postituse oma tervest päevast koos kellaaegade ja pildiseeriaga (mingis ajakirjas nägin kunagi erinevate persoonide kohta) alates äratusest kuni magaminekuni. Ja kõik trenni ning toitumisalased postitused on väga teretulnud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle! Ma käin Audenteses jah, aga kavad on koostatud teiste treenerite poolt. Audentese treenerite kavade kohta ei oska kahjuks tagasisidet anda, kuid treeneritena on nad väga toredad :)
   Oma päeva kajastav postitus on hea mõte! Võtan selle endale plaani. Ja keskendun edaspidi rohkem kõigele fitness ja terviseteemale ;)

   Delete
 2. Ootaks siis varsti postitust võistlusbikiinide kohta ka :P

  ReplyDelete
 3. Kui küsida tohib, millised on siis soovitud eesmärgid? Piltidel olev vorm on kindlasti juba väga paljude unistus :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa tohib ikka küsida :) Üleüldiselt tahan olla palju pringim, aga kui täpsemalt öelda, siis eesmärk on saada oma makaronidest käed ja õlad lihaselisemaks ja pepu ümaramaks.

   Delete
 4. Kas sa oma treeningkava ei tahaks sheerida? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea mõte! Teen varsti postitused oma trennist ja harjutustest :)

   Delete
 5. Tere, kas võib küsida, kes on treener kelle käe all treenid? Otsin endalegi parasjagu treenerit, sattusin sinu blogisse ja nüüd huvi suur..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere tere! Võib ikka küsida :)
   Mu treenerid on Ott ja Natalja Kiivikas.

   Delete