Last week was really off for me fitness-wise... Eating only the foods I'm allowed is a big challenge for me, since I have such a huge sweet tooth. Training is the fun part and I truly love the feeling of getting stonger every day, but training only is not enough and if I want to reach my goals I've got to start keeping my eyes on the prize and not substitute what I want now for what I want the most. 
I love chocolate. A lot. And no matter how big the chocolate bar is, I  eat all of it at once. And so last week I ate SIX!!! 200 g chocolate bars all together. I worked out 6 times last week aswell so it's not a huge damage to my body but eating that much chocolate is a huge damage to my face skin and it is a huge damage mentally. I didn't move anywhere closer to my goals and I wasn't productive in the evenings after workout. Instead, I watched TV and ate chocolate. A really really bad week... Time to get my sh*t together and start again fresh. Wish me luck and strength! :)

Eelmine nädal oli mul trenni mõttes väga kehv... Ainult lubatud toiduainete nimekirjast tervislike toitude söömine on minu jaoks suur väljakutse, kuna ma olen tohutu magusasõber. Trenni tegemine on lahe ja ma hullult naudin seda tunnet, kui ma iga päevaga saan tugevamaks ja jõuan rohkem. Aga trennist üksi ei piisa ja kui ma tahan oma unistusi saavutada, siis ma pean hakkama hoidma oma fookust eesmärkidel ja lõpetama ära selle ajutistele ihadele järele andmise, ohverdades seejuures oma lõppeesmärke.
Ma armastan šokolaadi. Väga! Ja pole vahet, kui suur šokolaadi tahvel on, ära söön ma selle kõik korraga otsast lõpuni nagunii. Ja seega eelmise nädala jooksul sõin ma ära KUUS!!! 200 g šokolaaditahvlit. Ma tegin eelmine nädal ka 6 korda trenni, seega pole see šokolaadikogus väga hull mu kehale, kuid see on kohutav mu näonahale ja veel hullem mulle vaimselt. Ma ei liikunud absoluutselt lähemale oma eesmärkidele ja polnud õhtuti pärast trenni produktiivne. Selle asemel vaatasin ma telekat ja sõin šokolaadi, nii  masendav. Seega oli see väga väga halb nädal... On aeg end kokku võtta ja alustada taaskord puhtalt lehelt. Soovige mulle edu ja jõudu :))


14 comments

 1. No kurja, see šokolaadi kogus on ikka mega :D
  Saaks ise ka seda omale lubada...

  Edu võõrutamisel! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, see on tõesti nagu võõrutusravi, sest söödud šokolaadikogus on hirmutav, aga ometi muust ma ei mõtle ja tahaks veel šokolaaaaaadii! :D

   Delete
 2. kas sa sööd piimašokolaadi neid tavalisi poe omasid?

  Proovi tooršokolaadi seda söön mina vahest võtan tükki ja ise rahuldatud :)

  Edu sulle!
  Kätlin

  ReplyDelete
  Replies
  1. Üldiselt kui korralikult toitun ja tuleb magusaisu, siis võtan ikka tumedat tooršokolaadi jah. Aga eelmine nädal läks väga käest ära ja hoolimata mu laktoositalumatusest vitsutasin kahe suupoolega endale piimašokolaade sisse ja sellest kannatas väga mu näonahk, mis läks hoobilt koledaks :(

   Delete
 3. Aga kas sinu puhul see ei aitaks, kui selle 200 gr asemel proovid 2 ruudukesega hakkama saada? Ise olin samasugune shokohoolik ja mind aitas see, et iga paev luban omale paar ruudukest tumedat sokolaadi ja sellest piisab, alguses oleks tahtnud muidugi terve tahvli nahka pista aga nuud olen harjunud, paar ruudukest kohvi korvale ja ongi magusaisu rahuldatud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hmm jah, teades ennast, siis minu puhul aitab pigem külmalt peale minna ja igasugune šokolaad täitsa ära jätta. Paarist tükist saaks mul kiirelt terve tahvel :D

   Delete
 4. Ma ikka mõtlesin, et isu* rahuldatud :)

  Kätlin :D

  ReplyDelete
 5. Mina ostan teadlikult väiksema tahvli, siis lihtsalt ei saa üle süüa - mis otsas, see otsas :D. Ma ei tea, kas sa sööd piimašokolaadi või tumedat šoksi, aga soovitan kindlasti tumedat, kuna vähemalt mulle tundub, et sellest saab isu kiiremini täis. Lisaks olen veel märganud, et kui söön õiges vahekorras rasva-valku-süsivesikuid, siis on ka magusaisu väiksem. Tundub, et mida vähem kiireid (või ehk isegi üleüldse) süsivesikuid söön, seda väiksem on magusaisu. Näiteks peale pasta söömist tahaks alati desserti, aga kui söön kanafileed kodujuustuga vmt, pole üldse magusaisu pärast.
  Alguses on raske ennast korrale kutsuda, aga kui harjud ära, et söödki näiteks ainult 1-2 päeval nädalas magusat (šokolaadi :D) , siis ei teki neid isusid ka enam nii hullult, asi on pigem harjumises. Mul oli mingi periood õhtuse näksimisega nii, et kuigi kõht tühi ei olnud, siis harjumusest muudkui snäkkisin teleka vaatamise kõrvale midagi. Alguses hakkasingi füüsiliselt tagasi hoidma ennast - et ei läheks kööki või ei sirutaks näppe järgmise snäki järele. Ja umbes kuu ajaga kadus ka harjumus :)
  Edu ja pea vastu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selle šokolaadiga ja tegelikult absoluutselt kõigega elus ongi nii, et kui asi on saanud harjumuseks, siis on väga lihtne kõik. Aga see harjumuseks harjutamine on just kõige raskem osa ja nõuab kõvasti distsipliini... Näiteks šokolaadiga on mul nii, et kui pean nädala oma isudele vastu ja ei söö šoksi, siis peale seda kaob isu ära ja ei tahagi enam.

   Mis aga puutub sinu toitumisse, siis ära süsivesikuid välja küll jäta! Need on üliolulised valgu imendumisel organismi. Loomulikult eelista puhtaid süsivesikuid nagu pruun riis, täistera pasta, puuviljad jne, väldi igast poolfabrikaate ja junki, mis täis halbu süsivesikuid. Kuid kui sa sööd kanaliha kodujuustuga, siis sa sööd lihtsalt ühte valku teise valguga. Mina keeran need näiteks täistera tortilla vahele ja saangi kohe tervisliku süsivesiku ka juurde :)

   Delete
 6. Ma imetlen sind ja sinu motivatsiooni! Ma isegi olen hetkel sasipuntras, kus võitlen meeletute isude ja tasakaalutusega.. Oeh, kuidas küll loobuda imemaitsvast..?!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pea vastu! Minul aitab hästi sisemist tasakaalu saavutada lugemine tassi rohelise tee kõrval. Proovi, ehk sul ka ;)

   Delete
 7. Elan sinu tegemistele väga kaasa, sellest pahast nädalast hoolimata oled väga tubli ja sihikindel. Olen saanud sinult motivatsiooni, et ka ise ennast käsile võtta. Ega muu ei aitagi kui tuleb suhkrust ennast võõrutada, sest see on tõesti nagu narkootikum. Mul see käsil, sest olen samasugune magushull, kes ei jäta järgi enne kui kõik on viimse puruni söödud. Edu sulle!

  ReplyDelete
 8. Aitäh! Nii armas, et mulle kaasa elad :)
  Suhkur on tõesti nagu narkootikum. Mul juba 2 päeva šokolaadivaba ja enam ei mõtlegi 24/7 ainult šokolaadile :D Sa suudad ka, proovime koos!

  ReplyDelete
 9. Tore, et oled hakanud eesti keeles ka kirjutama:)

  Edu su eesmärkide saavutamisel! Soovitan lihtsalt koju mitte magusat osta, siis ei teki ka ahvatlusi. Endal on sama, et ükskõik kui suur šokolaad on, ikka söön selle ära.

  ReplyDelete