It is very important to work on all the body parts not just on your abs and butt as I know many girls do, cause you want to look nice everywhere, right!? So today I'm showing you some simple yet effective and totally doable leg exercises you can do at home every day.
Again, I would appreciate your feedback so please let me know how these exercises worked out for you :)

Side Leg Lifts

both legs 30 reps

Side Leg Kicks

Both legs 30 reps

Inner Thigh Raises

Both legs 30 reps

Side Thigh Raises

Both legs 30 reps

Quad Lifts

30 reps

Quad Lifts

Both legs 30 reps

CUBUS SPORT SHIRT (similar)
SOC PANTS (similar)
NIKE TRAINERS

8 comments

 1. Hea postitusteidee! Nüüd võiksid teha postituse toitumisest, et kuidas musklid välja joonistuksid ja peki alla varju ei jääks :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Varsti kirjutan miskit toitumisest ka, siis pekkidele tuld ;)

   Delete
 2. Väga äge postitus. Hetkel ongi käsil natuke siiski ainult reisi ja tagumikku treenida, mis rasedusega suurenesid. Osade harjutuste käigus saab kõht ka natuke vatti, aga põhirõhk kõhul siiski hetkel ei ole. See tõmbas ilusasti tagasi.
  Aga siit sain paar harjutust juurde, mille oma igapäevasesse kavva võtan. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma keskendusin ka peale rasedust põhiliselt jalgadele, eriti reie sisekülgedele, mis ei tahtnud muidu kuidagi väiksemaks minna. Tore, kui said ideid juurde :))

   Delete
 3. Mulle ka need harjutused väga meeldivad, mina ootan veel väga harjutusi kõhule :) Ja siis võiksid teha ühe postituse ka peamistest venitusharjutustest.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea mõte, teen 10 minuti venitusharjutused ka siis :P Ja kõhule tulevad järgmisena!

   Delete
 4. Mulle nii meeldivad Sinu workout postitused :) Pole küll väga pikalt teinud neid, et mingitest tulemustest rääkida ja ilmselt sellega läheb veel kõvasti aega, aga igatahes ootan huviga juba Sinu järgmist trenni teemalist postitust :)

  ReplyDelete