Happy Saturday everybody! Hope you all are having a fun weekend :)
I took these photos this morning to show you what my abs look like now that Christmas feast is over. There is still some fat on my belly that I need to get rid of but all in all I'm pretty happy with my abs. I've been training like grazy and finally it is starting to pay off yayyy :))

They say it takes 21 days for something you do to turn into a habbit. I've been hitting the gym every day (with few exceptions) for about 5 months now and it has totally turned into a habbit for me, can't imagine a day without a workout. So all of you who want to become healthy and fit in 2014 start exercising 3 times a week for starters. Put it in your calendar so you won't miss it and sooner you'll notice, it is a fun habbit for you too. Hope to see you all in the gym!

NIKE SPORTS BRA (similar here and here
NIKE TRAINERS (here)
FOREVER21 TIGHTS (similar here and here)

4 comments

 1. Minu arust sa võiksidki pidada trenniblogi - sul on selleks rohkem potentsiaali ja reaalsed tulemused on ka parimad, mida meie blogimaastikul näha olnud! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh :) Ma vist ainult trenniblogiks üle ei lähe, kuna lihtsalt ei oska sellest nii palju kirjutada, et kogu aeg uusi postitusi toota... (ideed teretulnud!) Kuid kuna trennil on suur ja tähtis osa minu elus, siis katsun ikka fitness postituste osakaalu tõsta.

   Delete
 2. Suurepärane vorm ja figuur! Kas jousaalis trenni tehes on kehakaal pigem tousnud ja mootmed vähenenud voi on ka kehakaal vähenenud? Kui see liiga isiklik pole, siis on mis on Teie BMI?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kehakaal on mul viimase 6 kuu jooksul tõusnud 3 kg. ümbermõõtude kohta ei oska öelda, kuna pole mõõtnud.
   Ma arvutasin just oma BMI ja see on mul hetkel 18,5. Iseenesest ma sellel suurt mõtet ei näe, sest BMI ei näita kehakoostist. Mu praegune näit on suurem kui poole aasta tagune, kuid praegu olen paremas vormis...
   Pigem jälgin ma keha rasvaprotsenti. Viimati septembris mõõtes oli rasva% mul 16, eesmärk on see kuskil 12 peale saada.

   Delete