Since being healthy and staying fit is really important to me I decided to share that part of my life with you aswell. So I'm starting a new fitness section on my blog where I'll give you some fitness tips, show you my favourite excerices, at-home workouts and maybe even some clean recipes. We'll see how it goes and how much interest you have in the fitness part :)
SOC TOP (similar)
FOREVER21 PANTS (similar here and here)
NIKE TRAINERS

9 comments

 1. Pildi pealt tundub, nagu sul oleks pluusi all tavaline rinnahoidja, mitte sporditopp. Kas see on ainult pildistamise jaoks või teedki nii trenni? Tahtsin lihtsalt juhtida tähelepanu sellele, kui oluline on spordirinnahoidja kandmine treeningu ajal, teen ise suhteliselt palju trenni ja seega tean, et korraliku sportrinnahoidja kandmine mõjub büstile palju tervislikumalt :)

  ReplyDelete
 2. Täitsa õigesti tundub sulle ja tore, et sellele tähelepanu juhtisid. Trenni teen ikka spets spordi rinnahoidjatega, pildil lihtsalt tavaline :)

  ReplyDelete
 3. Oleks küll huvitav trennitegemisest ka lugeda ja eriti koduste harjutuste kohta:)

  ReplyDelete
 4. Ma enne ka kommenteerisin, et oleks huvitav trennitegemisest lugeda, nüüd jõuan pikemalt kirjutada, miks. Üks asi, mis eriti huvitab, on peale rasedust ja sünnitust vormi taastamine. Sain selle aasta veebruaris lapse. Kuigi käin iga päev temaga jalutamas, siis raseduseelne vorm taastunud ei ole, eriti probleemne on muidugi kõht. Seetõttu mind huvitakski, kas ja kui palju vaeva pidid nägema vormi taastamiseks ja mis harjutused just näiteks kõhu taastamiseks efektiivsed on.Millal peale lapse saamist hakkasid trenni tegema?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa väga hea idee, kirjutan kindlalt varsti siis postituse just sünnitusjärgselt vormi tagas saamisest!

   Ma hakkasin trenni tegema siis, kui Thor sai aastaseks. Seni käisin samuti hästi palju iga päev kärutamas. Kõhu jaoks soovitan kindlalt seda palju kreemitada, et nahk muutuks elastsemaks ja kõhulihaste asemel teha pigem nt kehapöördeid ja keharinge, mul aitasid need :)

   Delete
 5. Väga hea idee uueks rubriigiks! :) Olen 1,1-aastase poja ema ja hakkasin alles mõni nädal tagasi aktiivselt uuesti trenni tegema. Kuna taastusin keisrilõikest, siis siiani käisin ujumas, tegin aeg-ajalt kodus crosstraineril kardiot ja mõningaid jõuharjutusi. Palju aitas raseduseelse kaalu saavutamisel ka imetamine ja pikad jalutuskäigud.

  ReplyDelete
 6. Sellised postitused on väga oodatud! Retseptid ka väga oodatud:)

  ReplyDelete