I'm starting a series of workout routines you can do daily. I designed them to last for 10 minutes so you can find time to do those exercises every day or combine different exercice groups for a longer workout, depending on how much time and motivation you have. All my workout routines can be done at home so that not having enough time/money etc to go to the gym is no longer an excuse ;)

The first area I'm focusing on is butt, since having a firm booty is every girl's dream and it takes a lot of consistent work, so it's time to get started! If you haven't been training at all beforehand you can start by doing all the exercises half the reps so the whole workout would last for 5 minutes. Or if 10 minutes seemed too easy for you, add double the reps to your routine and get a 20 minute workout. For example instead of doing 30 squats, do 15 for a 5-min workout and 60 for a 20-min workout.

Have a good workout and don't forget to stretch afterwards! Let me know how your first training went, I would love to get some feedback :)


Squats

30 reps

Donkey Kicks

Both legs 15 reps

Deadlifts

30 reps

Front Lunges

Both legs 15 reps

 Side Leg Raises

Both legs 15 reps

Side Lunges

Both sides 15 reps

NIKE TOP (cool tank top here)
FOREVER21 PANTS (love these)
NIKE FREE 5.0 TRAINERS

9 comments

 1. Tegin kõik harjutused kaasa, lihtsad aga samas tõhusad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tubli!
   Lihtsus ja tõhusus ongi nende harjutuste mõte :)
   Raskuse lisamiseks tee iga harjutust rohkem kordi või kui kodus näiteks hantlid, võta need kätte ;)

   Delete
 2. Aitäh sulle selle motivatsioonisüsti eest!

  ReplyDelete
 3. Mul oli just plaanis täna õhtul harjutustest kõrvale hiilida, aga peale postituse lugemist tegin ikka Sinu harjutused läbi :) Väga mõnusad ja motiveerivad!

  ReplyDelete
 4. Te olete nii lahedad ja tublid, teete mu südame soojaks :)

  ReplyDelete
 5. Tänan, et jagad oma spordinippe :) Küsin, kuidas/millal hakkasid ise rohkem üldse trenni tegema ja kaua võtsid tulemused aega? Ja kuidas toitud :) Sellest oleks huvitav ka eraldi postitus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Trenni hakkasin tegema selle aasta veebruaris, aga korralikult treeningkava ja toitumise jälgmisega olen treeninud umbes 3 kuud ja nüüd näen ise esimesi tulemusi ka juba.
   Kindlalt teen eraldi postituse toitumisest ka :)

   Delete
 6. Ma tahaksin su trainersite kohta küsida - jäi silma, et tellisid tervele perele ja mõtlen enda mehele jõuludeks samuti osta. Kas su mehe omad on ka 5.0 ja kas ta on nendega rahul? :-) Samuti, kui kaua nad kohale tulevad (eeldan, et tellisid nike.com!?)? Tänan juba ette ära. :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei! Kui mõtled neid, millest postituse tegin, siis need on Air Maxxid mitte Freed. Free 5.0 on mul trennitossud ja need ostsin siit Eestist, aga iseenesest tehakse neid meestele ka ikka ja saab ka seal nike.com lehel ise disainida. Tellimisega on aga see, et Eestisse otse tellida ei saa ja ka nt Soome tulevad umbes 6 nädalat, niiet jõuluks vist enam ei jõua :(

   Delete