That's exactly what I would like to wear right now to go to the beach with this beautiful sunny weather, but unfortunately it's way too cold to wear swimwear outside haha. So I'm just putting up these photos of that gorgeus bathing suit and dream of wearing it at the moment. 
Btw I've never really been a fan of bathing suits, I'm more of a bikini girl. But that simple suit with an effective colourful bow tie made me change my mind about swimsuits and think of buying one for myself.

How about you? Are you bikini gals like me or do you prefer wearing swimsuits? What are your fave swimwear brands?


TALLINN DOLLS BATHING SUIT (similar here, here and cool one here)
BERSHKA SHOES

3 comments

 1. On küll ebaviisakas rahast rääkida, aga küsin ikkagi, et kas see Tallinn Dollsi töö oli sulle tasustatud (ükskõik, kas rahaliselt või äkki said hoopis mõned kleidid?) või mitte? ja kuidas üldse Sulle selline võimalus avanes? :) Kas see on Sinu jaoks ka muutnud midagi? (inimesed teavad rohkem, oled rohkem sarnaseid tõid saanud jne)
  Aitäh vastamise eest :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei! Vastan su küsimusele hea meelega :)

   Koostöö Tallinn Dollsiga polnud mulle mitte mingil moel tasustatud, pigem esines mul sellega kaudseid kulusid (pildistamine kestis 12h ja sel päeval ma muud tööd teha ei saanud; lapsehoidja kulud; piltide töötlemisele kulunud aeg).

   See suurepärane võimalus avanes mulle peale seda, kui Tallinn Dolls tegi koostööd erinevate blogijatega ja ma olin üks neist. Kui TD hakkas valmistuma uue kollektsiooni pildistamiseks, siis võtsid nad minuga ühendust, kuna neile väga meeldisid mu eelmised pildid.

   Otseselt ei ole see pildistamine mulle mingeid tööpakkumisi toonud ning keegi mind modelliks pole kutsunud hehe. Kuid usun, et kaudselt ja pikas plaanis tuli see kasuks loomulikult ning suurendas mingil määral mu tuntust antud valdkonnas samuti. Kuna see oli esmakordne kogemus, siis tegin seda hea meelega pro bono, aga järgmine kord sooviksin juba mingisugust tasustamist siiski saada, et kogu ettevõtmine oleks kasumlik ka minule :)

   Delete
  2. Suur tänu vastamise eest :)

   Delete