Yesterday Thor turned 1,5 years old, so it was like a mini birthday and we decided to spend the beautiful Sunday cruising around oldtown with our bikes since Thor really likes our bikerides. After that we went for dinner and ofcourse we had Thor's fave meal - pasta. All in all a time well spent enjoying my little toddler's special day. PRIMARK T-SHIRT
ZARA LEGGINGS
BERSHKA JACKET
NIKE SNEAKERS
SCHWINN CRUISER

4 comments

 1. Ja kus on siis vanemate kiivrid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma pole seadusega kursis, kas kõik peavad rattaga sõites kiivrit kandma või ainult lapsed... Aga meie peres on reegel igal juhul selline, et lapsed peavad kiivriga olema :)

   Delete
  2. Ei ole jah kohustuslik, aga mina ei kujutaks ette ilma kiivrita sõitmist. Aga vb tõesti, kui selliste ratastega ainult kõnniteedel kruiisida, siis õnnetuse oht üpris väike :)

   Delete
  3. Jaa tõsi, me sõidame vaid kõnniteedel. Ausalt öeldes ma ei julgeks ka kiivriga autotee kõrval oleval rattateel sõita, seal sõitmine tundub ikka tõeline eluga mängimine...
   Mis puutub aga kiivritesse, siis mu ema ostis endale just Yakkay kiivri (müüakse Electra bike poes), mis näeb eriti cool välja. Niiet kui peaksin endale kiivri soetama, siis on see ka kindlalt Yakkay-lt!

   Delete