Last week I was asked to write an article about what to wear this summer to an online fashion magazine Stilist.ee. I combined 5 different looks and you can read my article below. Let me know what you think of it :)

Suvi on parim aeg riietega eksperimenteerimiseks ning erinevate stiilide katsetamiseks. Julged värvid, mustrid, huvitavad lõiked ja ootamatud kooslused on selle aasta märksõnadeks. Riiete kokkusobitamisel järgi lähikuudel ütlust less is more ehk lihtsuses peitub võlu või vastupidi mine kogu väljanägemisega üle võlli, mängides erinevate mustrite ja värvidega!
 
Igal hooajal tekivad rõivamoes kindlad must-have riided, millest kujunevad välja trendid. Küll aga on tihtipeale neid võtmeesemeid raske sobitada oma garderoobiga, mistõttu koostasin suvised komplektid viie selle hooaja hitiga – boyfriend stiilis teksapüksid, espadrillid, valge pits ja pärlid, nabapluus ning traksipüksid.
Boyfriend teksad, mida küll vist kõik peikad naiste jalas vihkavad, on selle suve suurimaid hitte. Kottis püksid sobivad ideaalselt lihtsate kontsakingade ja valge topiga. Lisa sinna juurde vaid värviline kott ja päikseprillid ning saad imeilusa komplekti sõbrannadega välikohvikusse minemiseks.Õhku läbilaskvad espadrillid on selle suve popimad jalanõud, millega on eriti mugav shoppama minna. Värvilise miniseeliku ja valge t-särgiga sobivad nad nagu valatult! Pista käe otsa oma lemmik kott, silme ette aviaator stiilis päikseprillid ja super lihtne look, millega püüad kõigi pilke, on saavutatud.
 


Puhtus, siirus ja naiselikkus on sellel suvel väga hinnas ning mis oleks parem viis selle kõige väljendamiseks kui üleni valge outfit, milles leidub pitsi ja pärleid. Pole vahet, kas riidekapis peidab end valge kleit, seelik või pükskostüüm, otsi need välja ning kanna uhkusega. Pane kaela pärlikee ja kätte valge ridikül, eksimusvõimalus valge riietuse puhul puudub!

Üheksakümnendad on tagasi! Seda eelkõige nabapluuside näol, mida kannavad sellel suvel kõik fashionistad. Et asja veelgi silmapaistvamaks teha, ühenda omavahel mitu 90-datest alguse saanud trendi nagu koomiksid ja  mehelikkuse-naiselikkuse miksimine.

Traksipüksid, traksidega kleidid ja pükskostüümid – kui sul leidub mõni riideese, millel on traksid, siis pane see selga, sest traksid on sellel suvel eriti moes! Täienda trakse lihtsa pitsilise pluusi, lillepärja ning madala kontsaga sandaalidega ja näed välja suviselt värske nii vabaõhu üritusteks kui ka randaminekuks.

Suuri reegleid sellel suvel trendides pole, lisa rõõmu oma päeva värvidega ja tunne end mugavalt. Mis on aga suviste lookide juures peamine, on naeratus suul ja iga riideese näeb su seljas mitu korda efektiivsem välja!