Sharing my following thoughts in Estonian. Wishing a beautiful, sunny, happy day full of laughter for my international readers :)

Tuleb natuke nutt ja hala, aga tundsin, et tahan jagada neid mõtteid. 
Ma olen küll üdini positiivne inimene ja üldiselt mind ei heiduta teiste negatiivsed ütlused minu suunas, kuid mingi hetk tuleb ka minul piir ette... 
Mulle meeldib kajastada oma blogis lisaks outfittidele ka seiku oma elust, sest nii olen ma kuidagi lähedasem selle blogi ja oma lugejatega ning minu enda lemmikutes blogides kirjutatakse ka eraelulisest poolest lisaks moele. Hetkel aga tunnen, et peaksin edaspidi keskenduma ainult outfiti postitustele ja jätma ülejäänu, mis puudutab mind, mu elu ja minu pere, omateada.
Ma saan aru, et loomulikult leidub kadedaid inimesi, kellele ei meeldi, et mul on ilus elu ning kes on meeletult negatiivsed ja pahatahtlikud ja saavad energiat teistele halvasti ütlemisest. Ma ise loon ju selleks suurepärase võimaluse eksponeerides end siin niimodi avalikkusele... 
Kahjuks leidub üks isik, kellele ma olen ikka kohutavalt jalgu jäänud ning kellest on mul natuke lausa kahju, sest tundub, et ta keskendub minu elule rohkem kui enda omale. Nimelt kirjutab ta minust väga halvasti nii minu blogi kommentaarides kui ka mujal, nimetades minu jutte mu tegemiste kohta valedeks. Ausalt öeldes väga solvav, kui ma jagan seiku oma elust ja tegemistest ja võõras inimene mind sealjuures järjepidevalt valetajaks nimetab. Võtab ära tahtmise kirjutada...

Mis teie arvate? Kas keskendun edaspidi vaid outfittidele või vaatan taaskord mööda negatiivsetest mustajatest ja jätkan samas vaimus?

23 comments

 1. Eieiei, kirjuta samamoodi ikka edasi, nii huvitav on lugeda! Kadedaid inimesi leidub alati ja neile tuleb pigem kaasa tunda, raske on ju elada kui sa tahaksid hoopis kellegi teise elu elada. Minule väga meeldib su blogi ja see mida ja kuidas kirjutad. Ole üle sellistest ussitajatest :)

  ReplyDelete
 2. ei tasu negatiivsetest kommentaaridest ega inimestest ennast heidutada! su blogi on äärmiselt mõnus!saadan sulle palju positiivsust ja sellele negatiivsele ja tigedale kommentaatorile ütleks nii " Get a life"

  Päikest,
  I.

  ReplyDelete
 3. Ma ei saa sellistest inimestest aru, kes võtavad vaevaks teiste elu nii kommenteerida. Üks asi on ehk tõesti kadestada seda, et Su elu tundub tõesti väga muredevaba olevat, teine asi süüdistada valetamises... Ma ei tea, nii labane mõlematpidi.

  Eks see hakkab pikapeale hinge küll, kui tahad siiralt midagi jagada ning saad kaela negatiivseid nooli. Kuigi minu blogi on täiesti tavaline, siis aasta-kaks tagasi oli ka üsna kehv seis, mõtlesin, et lõpetan blogimise üldse ära. Ei tulnud anonüümseid kommentaare, vaid oma tuttavad ja sõbradki rääkisid seljataga päris hulle asju minu ja mu blogipidamise kohta...

  Igal juhul, mina loodan, et Sa blogimist sellisel kujul ei lõpeta, mulle meeldib lisaks piltidele ka juttu lugeda :) Kui, siis võta ehk ajutine paus, mille ajal tõesti postitad ainult outfit'e, saad positiivset energiat koguda :)

  (kuigi ma arvan, et ka ainult piltide puhul leitakse, mille kallal norida :D)

  ReplyDelete
 4. Ära lase end negatiivsel tagasisidel end heidutada! Tea, et on kordades rohkem lugejaid, kes kõik jagavad sinu muresid ja rõõme ning tunnevad rõõmu su igapäevategemistest. Korrektiive oma tegemistes ei peaks sa mõne negatiivse inimese pärast küll tegema. Tee seda, mis sind õnnelikuks teeb. Positiivsus ja sina käite ju ometigi käsikäes :)
  Ole ikka sama armas edasi ning keskendu kõigele heale, mis sind ümbritseb (sh ka su lojaalsetele ja alati ootel lugejatele :))!

  ReplyDelete
 5. Jätka ikka samas vaimus, klähvijaid ja kadedaid inimesi on kõikjal - vaata neist üle, sest sellised inimesed ei ole tegelikult midagi väärt! :)
  Naudin Sinu blogi ja ilusa elu hetki väga, see lisab kindlasti positiivsust ka teiste ellu!


  wwww.christineest.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. See, kes sinust halvasti kirjutab, on imselgelt liiga kade sinu peale. Sa oled väga ilus, sul on väga ilusad riided, ilus pere ning väga suurepärane blogi. :)
  Minu loeksin heameelega ka sinu elust ja tegemistest.

  ReplyDelete
 7. Jätka samas vaimus, blogi on praegusel kujul huvitav ja vaheldusrikas. Tore on just neid eraelulisi sissekandeid vahepeal lisaks outfittidele lugeda. Kadedaks jääb kadetseja ikkagi, ka outfittide ja Sinu välimuse peale. Mustaja mustab ikka, sest teisiti ta oma emotsioonidega toime ei tule. Päikest!

  ReplyDelete
 8. see on nii igav vastus, mis ma nüüd sulle kirjutan, sest see tundub lihtsalt nii triviaalne - kellest iganes sa räägid, see inimene ilmselt on kade. kellegi halvustamiseks ei ole pea kunagi ühtki muud põhjust peale isikliku ebakindluse ning selliselt käitudes teeb inimene end nii väikeseks, et võiksid temast mööda vaadata :) jätka nii, kuidas ise tahad, see on sinu maailm.

  ReplyDelete
 9. Minu meelest see teebki just su blogi huvitavaks, et räägid ka oma isiklikest tegemistest. Kahju, et selliseid kadetsejaid leidub.

  ReplyDelete
 10. Mulle meeldivad mõlemat sorti postitused. Blogi tunduks igavam ilma eraelusliste postitusteta. Tänu nendele on mulle just jäänud Sinust üks mõistliku, toreda ja siira inimese mulje. Ilma nende postitusteta seda tunnet ei tekiks :)Mind teeb see pigem heas mõtte kadedaks. Nii et mina ootan küll ka edaspidi postitusi elulistel teemadel.

  N.

  ReplyDelete
 11. Vaata mööda. Kõigile ei saa meeldida ja jusiis siis negatiivne isik loodabki ju sulle haiget teha vms, mõttetu teema. Sinu blogi ja kirjuta just sellest, mis sind õnnelikuks teeb ja sulle hea on - ka nii meeldib see blogi lugejatele :)

  ReplyDelete
 12. Jätka samas vaimus!!! Sul on vägaväga tore ja armas blogi! Mulle meeldivad väga just need tegemiste postitused :)
  Ja kahjuks on tõesti selliseid olemas, kes muudkui teiste kallal vinguvad. Aga tõesti, vaata neist mööda ja jätka samas vaimus :) Pealegi, kui sa nüüd ainult outfiti postitusi teeksid, tunneks see inimene, et tema on kuidagi nagu "võitnud" ja saab oma tahtmise.
  Imeilus ja armas oled :) Jätka-jätka-jätka :)

  ReplyDelete
 13. Ma arvan ka, et jätka samas vaimus, sest kui sa selle inimese pärast nüüd tagasi tõmbud, saab tema oma tahtmist.

  Kas ta on sul tuttav või täitsa võõras inimene? :/

  ReplyDelete
 14. Dear, if you focus on the miserable people, you will not fully enjoy the art of blogging. We love you, your posts whatever it is about. All the bloggers and youtubers encounter trolls and miserable people who for some reason feel satisfied offending another person. Ignore them, we feel sorry for them, but do not spent your emotions on them, they need attention cause they have nothing else smarter to think of or go change something in their live.

  Eesti keeles sellist asja selgeks formuleerida oleks minu jaoks liiga keeruline haha. Cheer up ilus naine, jätka samal moel ja ole alati positiivne!

  ReplyDelete
 15. Mulle tundub, et mida ilusamad ilmad, seda õelamad inimesed viimasel ajal on, kuigi peaks just olema ju vastupidi! Mul on kahju sellest inimesest, kellel on nii igav elu, et sooviks elada Sinu oma.

  ReplyDelete
 16. Aga kuidas nende breketitega siis ikkagi oli?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on hea meel, et terve teie pere minu blogi jälgib!

   Sinu elukaaslane ajab mind ilmselt segamini mu õega, kes kandis noorena breketeid. Mina pole hambaklambritega kokku pidanud puutuma.

   Delete
 17. Ei, ära lõpeta kirjutamist. Just see, mis sa kirjutad, toob Sind lugejatele (vähemalt minule) lähemale. Muidu võiks ju ka kataloogist ilusate naiste ja ilusate riiete pilte vaadata :).
  Palju edu ja jaksu! Ära lase end heidutada kadedatest inimestest, sest palju rohkem on neid, kes Sind toetavad!

  ReplyDelete
 18. Oeh, masendav on lugeda sellist postitust. Selle tõttu, et üldse on tekkinud olukord, mis nõuab sellist postitust. Mulle isiklikult meeldivad samuti blogid, kus kirjutatakse ka eraelust. See tekitab kirjutaga sideme ja annab midagi lisaks. Ja näiteks mulle annab kellegi edust lugemine pigem just inspiratsiooni, et ise pingutada. Usun, et on raske kirjutada, kui on kurje inimesi, aga neid leidub alati. Kui vähegi jaksad, kindlasti kirjuta edasi nii nagu siiani! Just nende pärast, kes selle tõttu sinu blogi loevad. Nagu komplimentidega, inimesed jätavad meelde ja keskenduvad pigem negatiivsetele kui positiivsematele pikemas plaanis, kuigi tegelikult on olulisemad pos. Samuti katsu keskenduda neile, kes sind tänu avameelsusele austavad! Edu :)

  ReplyDelete
 19. Jätka sama vaimus. Minu meelest on su blogi täis päikest ning häid emotsioone. Sellisel moel oma elu jagamine teebki selle blogi huvitavaks. Arvan nagu kõik eenevad kommenteerijad, et võimalusel lihtsalt ignoreeri seda isikut, kes valetab ja halvasti ütleb. Temale tulebki kaasa tunda, sest ilmselt pole ta osanud oma elu õnnelikult elada ja seetõttu tunneb kadedust inimeste vastu, kes on rõõmsad ja positiivsed. Sinu blogi on ainuke moeblogi, mida jälgin, sest see on vahetu, isiklik, positiivne ja huvitav. Sa annad edasi ainult head energiat.

  ReplyDelete
 20. Ühe inimese pärast ei tasu küll midagi muutma hakata. Palju rohkem on ju neid, kellele meeldib see blogi ja sina just sellisena nagu see siin on! Kahjuks leidub igalpool selliseid inimesi, kes lihtsalt peavad alati midagi halba otsima ja mõttetuid kommentaare tegema. Ole nendest üle ja ära tee välja! Ei tea milleks üldse lugeda blogi, mis nii vastumeelne on - peaasi, et saaks midagi jälle ütlema tulla. Tore on seda blogi jälgida ning loodan, et sa seda sellisena jätkad :)

  ReplyDelete
 21. Nõustun igati eelolevate julgustavate postitustega! Jätka samas vaimus, Kristjaana, ja ole vapper! See, et Sa enda elust lähemalt kirjutad, aitab Sind natuke paremini tundma õppida ning näitab, et Sa pole mingi sisutühi tibi, vaid Sinus on rohkem varjul, kui arvutiekraan edasi annab. Sa oled intelligentne noor daam, kellel on nutikust ning veel enam - Sa oled armastav ema oma pojale ja väärikas partner oma elukaaslasele. Kõigest sellest kirjutamine viitab Sinu siirusele ja näitab Sind sellisena, nagu Sa oled. Ja kui kellelegi see ei sobi, siis hoidku eemale.
  Ja kadetsejatele tahaks avaldada ühe täiesti enneolematu saladuse - mitte kellegi elu ei ole täiuslik! Haa! Õppigu see endale pähe! Get a life tõesti!

  ReplyDelete
 22. Ma olen siiralt tänulik teile kõigile selle tohutusuure positiivse laengu eest, mis teie armsad kommentaarid mulle andsid!
  Antud ebastabiilse isikuga, kes jagab minu kohta alusetut laimu ning ohustab sellega mind ja mu pere, tegelevad edasi vastavad õigusorganid. Loodan, et kõik laheneb kiirelt :)

  ReplyDelete