Hey Hey!
We spent yesterday in sunny Tartu and what better way to embrace the warmth and getting lots of energy than shining as bright as the sun :)
My last look got lots of controversial opinions from you guys, but how do you like this one?


AMISU BLAZER
STRADIVARIUS SHIRT
GINA TRICOT JEANS
WAREHOUSE BAG

7 comments

 1. Minu jaoks on üldpilt väga kirju, mõnikord kehtib tõesti ütlus, et less is more! :)

  ReplyDelete
 2. Mulle küll väga meeldib! Ainsa asjana häirivad mustad/tumedad sokid/sukad. Muidu küll väga kevadine ja kena :)

  ReplyDelete
 3. Kott ja kingad võiksid mustad olla, sukad mitte näha ja outfit oleks pöörfi :)

  ReplyDelete
 4. Top, blazer and jeans look great! But other details - they do not match. Especially I don't like black socks.. Nude color would look more natural and don't catch the eye on a first sight at you :) Good luck!

  ReplyDelete
 5. Ka mina nõustun eelnevate kommentaaridega. Pole olemas jubedamat stiiliapsakat kui mustad sokid/sukad ja ükskõik, mis muud värvi king peale musta. Iga naine peaks teadma, et on kirjutamata stiilireegel - vali üks ese ja ehita ülejäänud outfit selle ümber nii, et sa rõhutad seda ühte ja ülejäänu on neutraalne. Kollane bleiser, kuldsed kingad, ussinahkne kott, mutsriga pluus ja selle kõige otsa veel mustad sokid...Samas, ega maiste üle ei vaielda. Siiski etem kui 80% Eesti naistest.

  ReplyDelete
 6. Minu arvates oled küll alati väga kaunis, nii ka seekord :) ära negatiivseid kommentaare südamesse võta ja jätka blogimisega samas vaimus, väga-väga tore ja armas blogi on sul :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tänud! Blogimist ära ei lõpeta ja südamesse ka negatiivsust ei lase :)
   Konstruktiivne kriitika on alati teretulnud, eriti kui ma veel ise küsin arvamust! Ainult tühjalt lahmimist ja halvasti ütlemist ei tolereeri.

   Delete