Hi dolls! Thank you so much for all your sweet questions. Now it's time for the answers!
Since all the questions came from my Estonian readers, I'm answering them in Estonian. All my other readers can Google translate them :) There were a few things you wanted to know that require a more thorough aswers, so I'm answering those in separate posts.

1. Sa tundud igatepidi nii tore ja armas inimene, aga ka sul on kindlasti on sul mõni isikuomadus, mis sind/teisi sinu juures häirib?
Aitäh sulle :) Ma ei oska öelda, mis teisi minu juures häirib (loodan, et mitte miski), aga ma ise leian, et võiksin olla avatum. Kui inimene on mulle võõras, siis ma ei lähe kunagi juttu rääkima vms... Ja mulle ei meeldi see.

2. Mis oleks sinu lõhnaõlide top5?
Mu lemmikud on Gucci Guilty, D&G The One, Hugo Boss Femme, Versace Woman ja Versace Bright Crystal.

3. Kas oled praegu kodune koos Thoriga? 
Hetkel olen lapsehoolduspuhkusel ning naudin Thoriga koduse elu mõnusid :)

4. Millega sa tahaksid järgmistel aastatel tegeleda? 
Pühenduda perele ja Thori kasvatamisele, samal ajal tegeledes ettevõtluse ning oma äri edendamise ja kasvatamisega.


5. Millist karjääri sooviksid teha?
Kindlalt soovin olla ettevõtja, mitte palgatööline. Valdkonnad, kus mõtlen tegeleda, on tootmine ja import.

6. Kuidas hoolitsed oma naha eest?
Hommikuti pesen nägu veega ja panen peale kreemi. Õhtuti puhastan geeli ja näoveega ning jätan ööseks peale öökreemi. Varsti teen ka täpsema postituse toodetest, mida kasutan! :)

7. Millisena näed enda elu 7-aasta pärast?
Ideaalis elan ma 7 aasta pärast oma perega Californias. Mul on edukad rahvusvahelised ettevõtted ning oma päevi saan veeta koos oma lastega.

8. Kus oled reisinud, mis paik oli meeldejäävaim ning kuhu sooviksid veel minna? 
Riigid, kus olen käinud on Hispaania ja Kanaari saared, Prantsusmaa, Monaco, Kreeka, Türgi, Maroko ning lähiriikidest Soome, Rootsi, Läti, Venemaa. Meeldejäävaim ja südamelähedaseim oli kindlasti Lõuna-Prantsusmaa, kus hea meelega elaksin. Soovin minna Itaaliasse, Jaapani, Balile ja USA-sse.

9. Milline näeb välja sinu tüüpiline argipäev?
Hommikul kell 8 on äratus. Peale hommikusi protseduure teen hommikusööki ja sööme. Siis loen oma e-maile ja mängin Thoriga. Kell 11 lähme õue jalutama ning sel ajal kui Thor magab, teen ärikohtumisi. Umbes kell 2 oleme tagasi kodus ja sööme lõunat, siis jälle mänguaeg ja niisama olemine, kuni Richard koju jõuab. Kella 5-6 paiku õhtul lähen trenni ning trennist koju jõudes panen Thori magama ja söön ise õhtust. Õhtu lõpuks vaatan veidi telkut ja olen arvutis. Ja nii see tüüpiline päev õhtusse saabki :P

10. Milline on sinu menüü, kas toitute väga tervislikult?
Toitun suhteliselt tervislikult, kuid väga rangelt oma toitumist ei jälgi. Hommikuti söön alati kelloggseid või müslit jogurtiga. Vahesnäkid on puuviljad ja kohupiimad, kohukesed. Lõunaks söön üldiselt seda, mida jõuan. Kas võileibu või salatit või eelmise õhtu sooja toitu. Õhtusöögiks söön pastat/praadi/risottot (mis iganes see päev õhtusks on) ja õhtuste filmide kõrval ka kohustuslik minskit nosimiseks võtta :P

11. Kas sul on õdesid/vendi?
Mul on 2 aastat noorem õde Melissa.


12. Kas tunned, et oled pärast lapse saamist muutunud rohkem "kodukanaks"? :)
No eks ikka, sest lapsega on koguaeg vaja planeerida oma aega ja ei saa lihtsalt võtta kätte ja sõita näiteks kuskile. Seega kodus veedan ma palju rohkem aega kui varem ja vahel tuleb ette päevi, kus tunnen, et olen täielik kodukana.

13. Kas sulle meeldib pigem šopata poes või internetis? Eestis või välismaal?
Meeldib šopata poes, sest seal ma näen reaalselt toodet, selle materjali ja kvaliteeti ning saan seda selga proovida. Loomulikult ostan ma palju ka internetipoodidest, sest on suurem valik ja tihtipeale ka paremad hinnad.

14. Kuidas sa jõuad lapse kõrvalt oma välimuse ja riietusega tegeleda?
Kõik on ajaplaneerimise küsimus. Esimestel kuudel ma muidugi oma välimuse või veel vähem riietuse peale ei mõelnud, hea kui magadagi sain :D Aga mida suuremaks laps kasvab, seda rohkem on aega ja seda rohkem saab ringi liikuda ja muude tegevustega tegeleda.

15. Kust Thori nimi tuli?
Mina teadsin alati, et kui saan poja, peab ta nimi olema Christopher. Kuna aga meil on Richardiga mõeldud juba ammu välja imeilus tüdruku nimi, mis koosneb kahest nimest, siis tahtsime, et poja nimi oleks ka kaheosaline. Ja kuna meie jaoks on oluline, et poja nimi oleks tugev, siis Skandinaavia jumala nimi sobis siia juurde suurepäraselt!


 16. Kas patustad ka vahel magusaga?
Jah loomulikult! Ma söön magusat iga päev :)

17. Kas plaanid veel pikalt lapsega koju jääda või läheb ta lasteaeda varsti?
Raske öelda... Minu jaoks on väga oluline lapse arengule, et ta käiks lasteaias. Küll aga on 1,5 aastane laps ikka väga pisike lasteaia jaoks ja pole kindel, kas nii pea lasteaeda kohagi saame. Eks paistab kuidas kujuneb.

18. Kuidas kohtusid oma kihlatuga?
Me kohtusime ühe minu sõbranna kaudu. Pikema postituse meie tutvumisest teen üsna pea!

19. Vahepeal märkan sinu posituste all eestlaslikult teravaid kommentaare, kuidas suudad jääda nii positiivseks ja ikka sama toredaid blogipositusi edasi teed?
Kui blogiga alustasin, siis läksid mõned kommentaarid natuke hinge, kuigi teadsin, et kindlalt tuleb ka negatiivset vastukaja. Nüüdseks ajavad mind need kommentaarid aga pigem naerma. Mulle meeldib see, mis ma teen ja kes ma olen ja see ongi põhiline. Ma ei lase oma ellu negatiivsust ja kui nende päev on parem peale kellelegi halvasti ütlemist, siis las olgu nii. Õnneks põhiliselt leian siit ju nii armsalt südantsoojendavaid kommentaare :))

20. Kuidas sa vormis püsid? Mis trenni teed?
Ma käin jõusaalis nii palju kui võimalik. Alati päris iga päev ei jõua, aga 5 korda nädalas ikka.

21. Kuidas Sa end motiveerid?
Oi kui raske küsimus! Ma ei oskagi öelda... Leian alati motivatsiooni millegi tegemiseks siis, kui keskendun oma lõppeesmärgile, sellele, kuhu tahan jõuda. See annab jõudu edasi tegutseda :)


22. Kas Sa tahaksid tulevikus veel lapsi saada?
Jaa! Ma tahan kolme last. Mul isegi kõik nimed valmis mõeldud :P

23. Oled Sa koguaeg moega kaasas käinud? Kellelt selle pisiku said? 
Mingil määral ikka, aga suurema moepisiku sain umbes 20 aastaselt kui hakkasin erinevaid USA ja Euroopa moeblogisid lugema ja moenädalaid jälgima.

24. Kuidas Sa õppisid inglise keelt nii soravalt rääkima?( kursustel, koolis vms..? )
Aitäh! Keelte peale on mul vist alati natuke annet olnud.... Olen õppinud lisaks inglise ja vene keelele veel saksa, prantsuse ja hispaania keelt. Aga inglise keelt õppisin ikka koolis. Käisin inglise keele klassis ja ka ülikoolis oli mul äri-inglise keel + mitmed ained inglisekeelsed.

25. Kus kandis sa Tallinnas elad?
Ma elan Nõmmel.

26. Miks oled otsustanud hakata vaid inglise keeles kirjutama?
Inglise keeles hakkasin kirjutama sellepärast, et jõuda suurema lugejaskonnani kui seda on Eestis.Hetkel on mul 50% lugejatest välisriikidest.

27. Kas fitnessiga tegelemisel on ka tõsisemaid eesmärke? Nt osaleda bikini fitnessis?
Põhiliselt teen trenni ikka hea enesetunde ja kena välimuse nimel, kuid kuna olen väga võistlushimuline, siis bikini fitness oleks suurepärane väljund oma tööle ka tagasiside saamiseks. Loodan järgmiseks aastaks olla võistlusvormis :)


28. Mida Sa täpsemalt trennis teed (milline on jaotus, mitu korda nädalas, lemmikharjutused)?
Trenni teen ideaalis iga päev umbes 1,5 tundi. Vaheldumisi on mul ülakeha ja alakeha päevad ning iga päev teen ka kardiot ehk jooksen 3-4 kilomeetrit. Lemmikharjutusi pole, kuid lemmikpiirkonnad, mida treenida on pepu ja kõht.

29. Kas olid eeskujulik ning viieline õpilane?
Jah, ikka. Head hinded olid minu jaoks väga olulised. Esimesed 7 klassi lõpetasin näiteks kiituskirjaga ehk siis kõikide viitega. Edaspidi läksid muidugi ained raskemaks ning enam selliste tulemustega hiilata ei saanud.

30. Milliste tulemustega lõpetasid gümnaasiumi?
Kui eksamitest rääkida, siis keskmine tulemus oli vist 85% ja hinnetest lõpetasin kooli neljade-viitega.

31. Kuidas kujutasid sel ajal oma tulevikku ette ja kas see erineb praegusest elust väga?
Ma kahjuks täpselt ei mäletagi, aga ettevõtjaks olen ma alati tahtnud saada ning oma kodu ja pere ka. Seega vast palju ei erine :)

32. Kuidas sul nii ilusad hambad ometi on? Kas need on sul loomulikud hambad? Oled sa neid valgendanud või mismoodi sa nende eest hoolitsed?
Aitäh! Hammastega on mul tõesti vedanud, need on mul täiesti loomulikud. Pole kunagi pidanud kandma hambaklambreid või breketeid ega ka hambaid valgendama. Küll aga pesen ma hambaid 3 korda päevas ning minu jaoks on parim hambapasta Colgate MaxWhite One.