Another outfit I wore this weekend has lots of colors and prints all hidden under a big fur-knit vest to keep me warm. Funny thing about this vest (if I remember correctly) is that the last time I wore this I was 7 months pregnant!
On another note - I made a poll to see what fascinates you the most about my blog and to know what topics I should focus on the most in the future! Please be so kind and let me know your opinion on the right sidebar :)H&M FUR VEST, HAT AND BOOTS
STRADIVARIUS SHIRT
LINDEX SKIRT
MOHITO BAG

8 comments

 1. Võiksid teha oma käekottidest postituse. Kadri blogis mainisid, et sul on neid palju. Oleks huvitav neid ühes postituses näha. Mille järgi tavaliselt koti valid, on sulle oluline ka kvaliteet, et oleks näiteks pärisnahast? Omad ka mõnda disainerkotti? Tihti neid vahetad, on enamasti mingi ühekordne lemmik, mille kannad ribadeks? Mis on järgmine wishlistis, mis ei jää ainult moeblogija unistuseks, vaid mille ka reaalselt endale soetada plaanid? Ühesõnaga mind väga huvitaks.
  Ja ausalt ma ei saa aru kuidas sa niimoodi õues ringi liigud :D Ma saan aru, et sa ei võta pildistamise ajaks mantlit seljast, vaid sul ei olegi seda üldse peal. Ma olen äärmiselt suur külmavares ja iga kord juba sinu pilte vaadates hakkab külm :D prr...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga hea mõte! Teen varsti kotipostituse, kus püüan vastatata ka kõigile esitatud küsimustele ;)
   No ma olen ka väga suur külmavarem, ausõna. Ja kui Thoriga jalutamas käin, siis ikka soojalt riides.
   Lihtsalt kui ma lähen uksest ukseni autoga, siis ei pea end nii sisse pakkima ja veitsaks õue pilte tegema minna pole hullu niimodi :)

   Delete
 2. Väga ilus komplekt. Vest on eriti nunnu, seda kannaks isegi :)

  ReplyDelete
 3. I like the top part but I just don't get the boots and the bag.Putting non-matching items together doesn't make it quirky and fashionable quite the contrary .When it comes to jewlery and bags/shoes stick to basics and you won't fail.Any way that's my opinion.Best of luck! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you for your opinion! Always good to get constructive criticism.
   I agree about the boots, cause I was planning on wearing light beige ankle boots, but I just didn't have the time to look for them from the boxes before heading out.
   What I don't agree with you on is the bag. It matches the colors of the skirt and the shirt perfectly!
   And thanks, luck is always needed :)

   Delete
 4. Su stiil on väga vinge!

  ReplyDelete