No, this post has nothing to do with monkeys. It's just that Richard says I look just like a monkey tamer from the circus with that jacket haha. But you know what, I don't care! I absolutely adore this jacket and if this involves doing some monkey business, then I don't mind :P


MANGO JACKET
VERO MODA SHIRT
STRADIVARIUS JEANS
H&M BELT
RONY MOOD BAG
MONTON JACKET
SEPPÄLÄ BOOTS

4 comments

 1. Tere, Kristjaana! Olen su blogi lugeja olnud juba vähemalt pool aastat. Pean ütlema, et oskad tõesti riideid ja aksessuaare omavahel väga hästi kombineerida ning näed alati ülihea välja:) Mul tekkinud ka mõned küsimused. Endal ka suht palju riideid kogunenud ja vahel selline tunne, et riietehunnikud on üle pea kasvanud - üritan küll kappi korras hoida, aga ikka on asjad segamini, ei leia asju üles ja ausalt öelda on poolte riiete, mis kuskil teiste all ja taga, olemasolu üldse ununenud. Siit küsimus, et kuidas sa oma riietel-aksessuaaridel silma peala hoiad ja neid korras, organiseeritult hoiad? Kas sul näiteks mõni hea nipp anda? Kui sageli sa kappi tuulutad ja sealt viskad välja asju, mida enam ei kanna? Mida teed asjadega, mida enam ei kanna - annad ära, müüd maha vms?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere!
   Kõigepealt suured tänud sulle:) Nii tore on kuulda positiivset tagasiside!
   Mis puutub riiete hunnikutesse, siis tean täpselt, mida tunned. Kuna garderoob pole mul siiani valmis, siis on mu riided ja jalanõud paratamatult veel stangedel ja kastides ning midagi leida võtab alati meeletult aega :(
   Küll aga aksessuaarid on mul sorteeritud gruppide kaupa. Müüakse igast toredaid ehete stangesid, kuhu riputada kõrvarõngad, sõrmused, käeketid ja kaelakeed. Nii on hea ülevaade kõigi ehete üle ja nad on ilusti paigutatud, võttes vähe ruumi.
   Suurema sorteeringu teen oma kapis umbes iga kuue kuu tagant. Riided, mis juba väga kulunud või mõnest kohast lausa katki läinud viskan kõik minema. Ülejäänud riided, mis korralikud, aga mida pole juba tükk aega kandnud, annan lastekodudesse või viin sotsiaalmajadesse. Müünud olen vaid paar asja, mis mingil põhjusel pole peale ostmist siiski sobinud.

   Delete
 2. Väga vinge outfit! Jakk on super!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Ma ka täielikult armunud sellesse jakki :))

   Delete