Hi beauties, the weekend is here! Today was the perfect weather - a beautiful sunny day to spend with my family in the old-town. I wore this season's must-have item, parka, for the first time and I paired it with simple boots and clutch and bright-colored pants to add some contrast.
ICEBERG PARKA
VILA PANTS
STRADIVARIUS CLUTCH
H&M FUR SCARF
AMISU BOOTS

4 comments

 1. "My dream and goal is to have my own clothing line for men and women and two different chains of restaurants. I work on of fulfilling my dreams and goals dail and in this blog I cover my life and all the achievements I make in order to get closer to my dreams and ambitions and become an international entrepreneur."

  - lugesin su blogi läbi ja ma ausalt öeldes ei saa aru, et mille kallal sa siis nii väga töötad. kogu see iseloomustus oli nagu ebs'i lõpetaja mõttelend. suurelt unistamine on küll vinge, aga praegu tundub, et su ainsaks saavutuseks on kooli lõpetamine, korteriost ning lapsesaamine. ja siis välismaal riiete ostmine. riiete loomiseks ei tundu sul küll mingeid eeldusi olevat, isegi stiil pole nii hea nagu neil, kes asjaga päriselt tegelevad ja riideid õmblevad. ning restorani omamiseks peaks nagu ka olema mingit kirge toidu vastu. ka seda pole ma siin blogis kohanud. aga noh - prove us wrong.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere Cherry!

   Tore, et terve blogi läbi lugesid. Aitäh sulle selle eest, et mitmeid tunde oma ajast minule pühendasid :)

   Delete
 2. ma ei teadnudki, et inimestel kulub tunde selle peale, et libistada pilguga üle kõigest kahe aasta postitustest, mis koosnevad sadadest piltidest. "mina uue pluusiga ühtepidi, mina uue pluusiga teistpidi" ei ole just asi, millesse peaks suurelt süvenema. sa oled vist väga aeglane infootsija sel juhul. tore, et kommentaar sulle ikka kohale jõudis. näitasid taaskord oma taset.

  ReplyDelete
 3. Tere Kristjaana,

  Väga asjatu oli sinust tänada seda tüüpiliselt eestlaslikku, kibestunud ja anonüümset kommenteerijat! Said sellega oma blogisse ühe sapise kommentaari lisaks.

  Cherry, siiani oled sa Kristjaana ja kõikide lugejate silmis anonüümne kommenteerija!

  Miks käid korduvalt oma silmi libistamas üle käesoleva blogi kui see sinuarvates nii sisutu on? Võrdluseks sooviksin tutvuda sinu kirjanduslikke saavutustega kui ka kordaminekutega isiklikus elus - kindlasti suudad sa olla paljudele suureks inspiratsiooniks!

  Nähes sinu eelnevaid väljaütlemisi kaldun arvama, et su blogi täis lapsikuid väljaütlemisi, stiilis: "ma ei teadnuki, et..." - sinnahulka mõni vahva eesti-inglise keelne repliik.

  Aga noh - prove us wrong!

  Sügist tänavapilti kirgastav toonivalik pükstel, päikest :)

  ReplyDelete