Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


Hello my loves and happy Easter! A few days ago I realised that it's been 6 years since I started blogging already. Six years ago on April, 11th I decided to start blogging and wrote my very first blog post. Never would I have imagined that it would grow out to be such a big passion of mine and that I could call it my job. I am so grateful for every one of you who visits this page of mine and likes to read my articles and look at my outfits. I feel incredibly happy to be able to inspire, motivate and entertain you💕
Today I want to thank you for these six wonderful years you've been reading my stories and for that I put together a little birthday box of different products anyone of you darlings can use. I would be happy to give this box to one of you, so if you would like to participate in my giveaway, please leave your name & email address to the comments section below😊 I will pick out the winner next Sunday, April 23.
Good luck and thank you so much for reading my blog. Love you!

Products inside the birthday box:

Kiehls Clearly Corrective Brightening & Smoothing Moisture Treatment
GHD Final Fix Hair Spray
Vita Liberata Self Tanning Tinted Mousse
M.A.C Pro Longwear Waterproof Color Stick Eye Pencil
Beauty Blender Beauty Blusher Sponge
L'Oreal Elvital Tonerde Absolue Dry Shampoo
L'Oreal Elvital Extraordinary Clay Hair Mask
It's Skin Aloe Relaxing Emulsion
Bottega Verde Burro Corpo Body Butter
Sõsar Sacred Forest Peat Face Mask
Maybelline Fit Me Matte Poreless Foundation
Dr. Hauschka Moor Lavenvel Bath Oil
It's Skin Power 10 YE Effector Face Serum
L'Oreal Golden Obsession Color Riche Lipsticks
Lindex Lip Lacquer
NYX Le Chick Flick Waterproof Mascara
MaxFactor Masterpiece Nude Palette Contouring Eye Shadows
Cortefiel Statement Bracelet

138 comments

  1. Kristiina Ilsis Laur
    kristiina@laur.ee

    Palju õnne! Ja loodetavasti jätkub Sinu blogi sama entusiasmi ja uute postitustega! Inspiratsioonirohket uut blogiaastat!

    ReplyDelete
  2. Reelika
    Reelika.tiismaa@gmail.com


    Edu edasiseks 🌷

    ReplyDelete
  3. Reelika
    Reelika.tiismaa@gmail.com

    Edu edasiseks🌷

    ReplyDelete
  4. Palju õnne blogi sünnipäeva puhul! On olnud au olla Sinu blogi jälgija juba 3-4 aastat :)

    Helen M
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Joanna Jakobson - jakobsonjoanna2@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Astra

    astra.puusepp@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Tuuliki
    tuulikipyssim@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Gerryn Melts
    gerryn.melts.001@mail.ee

    ReplyDelete
  9. Hele-Mai
    hele-mai.viiksaar@hotmail.com

    Jeejeee, palju õnnee!!

    ReplyDelete
  10. Ma pole küll Sinu blogi kuus aastat lugenud, aga olen ära lugenud kuue aasta tagused postitused ja on jäänud meelde, et Sa ei joonud varem kohvi.
    Triinu e-postiaadress triinuhi@hotmail.com

    ReplyDelete
  11. Laura
    Ralfilaura@gmail.com
    ��

    ReplyDelete
  12. Viivian Veski
    viivian18@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Liisa Alpstål
    liisaalpstal12@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Helene dimitrijev
    Helenedimitrijev02@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Palju õnne!!! 💐💐🍾
    Sandra Allikas
    allikassandra@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Palju palju õnne!

    Karolin S
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Anni K
    annnni112@gmail.com
    Palju palju õnne! Aeg lendab kiirelt, ikka imestan, kuidas Sa nii tihti postitad, sest mul ei ole aega kõiki postitusi õigel ajal lugedagi :D Aga loodan et jätkad ikka samas vaimus, outfiti postitused on inspireerivad ning annavad mõtteid kuidas ise ka riietus kokku panna :D Ilusat kevadet! :)

    ReplyDelete
  18. Palju palju õnne:)

    Merlin
    ausmerlin@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Anna Leontieva
    anna.leontieva@kutsekool.ee

    ReplyDelete
  20. Triin Mere
    triin.mere@gmail.com

    Palju edu :) Super lahe blogi!!

    ReplyDelete
  21. Engli
    engli.smitt@gmail.com


    Jõudu ja häid ideid edaspidiseks! ��

    ReplyDelete
  22. Kätriin Laanemets
    katriin.laanemets@gmail.com

    Jätka samas vaimus!! :)

    ReplyDelete
  23. Palju önne!
    Monika
    monikamolder812@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Palju palju õnne!! :)

    Tiivi
    tiivi.toom@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Elis
    Elislukas@gmail.com
    Oi see karbike oleks mulle idekas. Olen 9kuuse plikaga kodune. Üks ports ilutooteid enda hellitamiseks kuõuks ära küll!

    Sinule aga palju õnne ja salasoovide täitumist :)

    ReplyDelete
  26. Kayakene@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Maarja Villako
    Maarja30@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Janne
    jurkatamjanne@gmail.com

    Palju ōnne! Oled väga tubli, et nii pikalt oled olnud järjepidev ja blogimist teinud südamega. :)

    ReplyDelete
  29. Maarja Villako
    Maarja30@gmail.com

    ReplyDelete
  30. meriterras@gmail.com

    Palju õnne 💙🎁

    ReplyDelete
  31. Palju õnne!
    Margit margit.metsallik@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Love your style ;)
    Osalen, karini88@yahoo.com

    ReplyDelete
  33. Karin
    Karinaksalu@gmail.com

    Palju õnne ja rohket inspiratsiooni uuel aastal blogis ☺️

    ReplyDelete
  34. Mery-Kristi
    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Palju õnne!😊
    Greete
    ruutgreete@gmail.com

    ReplyDelete
  36. kaia.manniste@gmail.com

    Palju edukaid aastaid blogile!

    Kaia

    ReplyDelete
  37. Säravad õnnesoovid!

    Maaria

    maariapoldmae@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Carolina Kuris
    justonehorse1@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Carolina Kuris
    justonehorse1@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Suured õnnesoovid! :)

    Kristiina
    kristiinamand@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Ingel
    ingeljulge@gmail.com :)

    ReplyDelete
  42. Palju õnne ja häid blogiideid Sulle järgnevateks aastateks!

    Kaija-Liisa Kuulmaa
    klkuulmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Tatjana
    Kevade162@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Marí Laul
    mmarilaul@gmail.com

    Kuhjaga inspiratsiooni! :)

    ReplyDelete
  45. Palju blogiõnne! :)

    Imbi
    imbisober@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Brigita
    brigita2@hotmail.com

    ReplyDelete
  47. Palju Õnne! :)

    Eva
    evajam@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Palju õnne ja jõudu edaspidiseks! :)

    Kristiina
    chrisroos18@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Tuuli Nele Valgma
    tuuli.valgma@gmail.com

    Palju õnne!! ��

    ReplyDelete
  50. Cätly
    catly.heinpold@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Palju lugejaid edaspidiseks!

    Karinltt@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Kelli
    kelli.poldma@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Palju õnne ja ilusaid mõtteid !
    Tiigrr@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Palju önne 6nda sünnipäeva puhul!��
    E-mail :karoli798@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Kadi

    kadi.mottus@gmail.com

    Palju õnne blogi sünnipäeva puhul! Olen alati iga uue postituse teate peale kohal - outfiti postitused annavad mõnusa koguse inspiratsiooni, kuid eriti meeldivad jutud pesamunast (toddler talks, f.e.) :)

    ReplyDelete
  56. Sarah Liis Seppel
    slseppel@gmail.com 🎉

    ReplyDelete
  57. Palju õnne, jeje!!
    Laura-Liis M
    lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Palju õnne ja jätka ikka samas vaimus :)

    Moonika Lepp
    moonika.lepp@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Congrats from Spain!
    Marta
    martaplayita gmail com

    ReplyDelete
  60. Annabel Vinnal
    belanna170@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Kadi Mass
    kadimass@hotmail.com

    ReplyDelete
  62. Laura Ammas

    lauraammas8@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Erlyn Brikkel
    erlyn.brikkel@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Kätrin Valo
    K2trin.valo@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Kristin Animägi
    kristin.animagi@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Brit Keskra
    brit.keskra@gmail.com

    Palju õnne ja armastust edaspidiseks! �� ��

    ReplyDelete
  67. Palju õnnee!

    Eva Maria Muuli
    evamaria.muuli@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Palju õnne! :) relika.rr@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Et kuuest saaks 60! Palju õnne!

    Karolin
    karolinst@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Palju õnne ja edu! :)

    veronika.tiganik@gmail.com

    Veronika

    ReplyDelete
  71. Joanna

    joannateearu@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Heleri Peit
    peit.heleri@gmail.com

    Gratz! :)

    ReplyDelete
  73. Õnnitlused! 🎈
    Estelle Silm
    Estelle.silm@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Getter Robi
    robigetterrobi@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Getter Robi
    robigetterrobi@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Kerly Kukk
    kerlykukk@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Rohkelt õnne, tervist ja armastust Sinu ellu! Et Sinu unistused täituksid ning et Sind saadaks kõigil sinu tegemistel edu :)

    Marilyn Ivask
    lynike@hot.ee

    ReplyDelete
  78. Marta-Liis Valge
    marta.valge@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Kristina Siska
    kristinasiska123@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Merlin
    mellumullu@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Merlin
    mellumullu@gmail.com

    ReplyDelete
  82. Palju õnne ! :) Linda Kirsimäe linsuke@hotmail.com

    ReplyDelete
  83. Palju Õnne!
    Anneli Vilde
    anneliv977@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Hurraa ! Berli Lepik berly.lepik@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Palju õnne!
    Hanna Juhkov
    hjuhkov@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Palju õnne!
    Loodetavasti saab pidada ka blogi 60ndat sünnipäeva :)
    Gea
    gea.rommel@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Stina Vaht
    Stina.vaht@gmail.com

    Õnne ja edu! 🎀

    ReplyDelete
  88. Anete Mäemets
    anetemaemets@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Mari-Helena Toompere
    marihelenat@gmail.com

    Läksin kuu algul liiga hoogu ja kinkisid konnad-üle-tee projektile liiga suure summa. Nüüd olen ise kuivadl - natuke niisutust kuluks ära! :D

    ReplyDelete
  90. Laura Lust
    laura.lustt@gmail.com

    Palju õnne! Super blogi :)

    ReplyDelete
  91. Supersuured õnnesoovid 💐 !

    agnes24kn@gmail.com

    ReplyDelete
  92. marleensahtel@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Kadi Zopp
    kadionloll@gmail.com

    Mulle väga meeldivad sinu Tips-id need eriti mis on seotud Instagramiga need tõesti aitavad :D

    ReplyDelete
  94. Whoa.. see on küll aardeid täis!
    Edu ja head mõttelendu ka edaspidiseks! :)

    kadri.pilberg@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Parandus. Marrja Ordabajeva marrja@hot.ee

    ReplyDelete
  96. Congrats)) Anete anetevedder@yahoo.com

    ReplyDelete
  97. Inessa Kämbre
    inessa.kambre@gmail.com ☺️
    Õnne blogi sünnipäeva puhul ☺️��

    ReplyDelete
  98. Triin Pilberg
    triinpilberg@gmail.com
    Kõike ilusat ja uusi põnevaid ettevõtmisi!

    ReplyDelete
  99. ANDREEA MONICA COVALIU
    Mail:monicaandreea98@yahoo.com
    Happy birthday sweetie

    ReplyDelete
  100. Laura Pajula
    laurapajula@hotmail.com

    Palju õnne ja edu edaspidiseks ! 😊💐

    ReplyDelete
  101. Laura Pajula

    laurapajula@hotmail.com

    Palju õnne ja edu edaspidiseks! 😊💐

    ReplyDelete
  102. Teele Proovel
    teeleproovel@gmail.com

    ReplyDelete
  103. Palju õnne ja edu!!:)
    Kristiina Saarna
    kristiina.saarna.100@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Palju õnne :)
    Marlis Pajula
    marlis.pajula@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Karit Jäärats
    karit.jaarats@gmail.com
    Jätka samas vaimus :)

    ReplyDelete
  106. Palju, palju õnne ja põnevaid aastaid Sinu blogile!!

    Lugeja umbes 2 aastat :)

    Riina
    Rintsik@hotmail.com

    ReplyDelete
  107. Maria Lutter
    lutter.maria@gmail.com

    ReplyDelete
  108. Palju palju õnne:)
    Maris Harumäe
    marisharumae@gmail.com

    ReplyDelete
  109. Saadan ka häid soove! Palju õnne :)

    Reelika Ilusmäe
    reelika_ilusmae@hotmail.com

    ReplyDelete
  110. Triin Lange
    Triin.tammeorg.001@gmail.con

    ReplyDelete
  111. Palju õnne tähtpäeva puhul! Alustasin enda blogiga sel sügisel ning sinu blogi on läbi aastate olnud absoluutne lemmik! Elis Rebane elis.re@hotmail.com

    ReplyDelete
  112. Mariel Pähkel
    marielpahkel@gmail.com :)

    ReplyDelete